8 Mart ProgramıPaylaşın!

CHP Sivil Toplum Örgütleri ile buluşuyor..

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Umut Oran ve beraberindeki heyet (PM Üyesi-İzmir Milletvekili Sn.Mehmet Ali Susam, PM Üyesi-Malatya Milletvekili Sn.Ferit Mevlüt Aslanoğlu, Antalya Milletvekili Sn.Hüsnü Çöllü, PM Üyesi Sn.Ekrem Kerem Oktay ve PM Üyesi Sn.Ufuk Ataç) ile birlikte  Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları ve Işveren Sendikaları ziyaretlerine devam ediyor.

Sayın Oran’ın 8 Mart programını bilgilerinize sunarız.

09:30: Turk Eczacilar Birligi

11:00: TESK

12:30: Turk Veteriner Hekimler Birligi

14:30: TURMOB

16:30: Turkiye Barolar Birligi

Print Friendly, PDF & Email

Paylaşın!

2 yorumlar
 1. Hülya Yıldırım
  Hülya Yıldırım says:

  Sayın Umut ORAN,
  Siyasi partilerin STK’lara ihtiyacı olduğunu defalarca, partimiz yöneticilerine söylesekte anlatamıyoruz..
  Bazı Sivil toplum kuruluşları ve Alevi Dernekleriyle çalışmaktayım. CHP’sini müdafa etmeye çalışsamda öyle hoş olmayan olaylar anlatıyorlar ki, bunlar bizim partimizdemi demekten kendimi alamıyorum. STK’ların düzenledikleri etkinliklere katılıp destek vermeyi bir kenara bırakın… Aynı gün ve saatte etkinlik yapıyor bazı ilçeler, hoş olmayan bu durumlarda nasıl bir savunma yapabilirim. Sadece bunu yetkili kurullarımıza ileteceğim diyerek, onların gönlünü almak için 2 kat fazla çalışıyorum. Ben parti çalışmalarında, seçmenimiz olan bu STK’larda gönüllü
  çalışan arkadaşlardan ne yüzle yardım ve destek isteyebilirim. Seçim öncesi bir güç birliği oluşturup, birlikte bizlerle çalışmak isterler. Bizler nasıl yardımcı
  olabiliriz. İlçe yönetim kurulları, ben
  İstanbul’da kendi ilçemde 4.5 aydır Kadınkolu yönetimi olmadığı için alan çaılşmaları da yapılmadığı için farklı ilçelerdeki arkadaşlara desteğe gidiyorum. Birçok ilçede aynı sorunların yaşanması beni üzmüştür. İlgilerinizi rica ediyorum. Saygılarımla.
  HY

  Cevapla
 2. Melda Başçakır
  Melda Başçakır says:

  Hülya Hanım izlediğim kadarıyla ne yazık ki benzer sorunları birçok yerde yaşıyoruz . Genel Merkezdeki yönetim değişikliği, referandum süreci ve hemen ardından kurultay..derken seçim maratonu.. partimiz kolay bir dönem geçirmiyor.
  Partimizin merkezindeki değişim hepimize gelecek adına umut verdi ancak bu değişimin tabana yansıması biraz zaman alacağa benzer.
  Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Oran’ın çalışma tempolarını görüyoruz..günde ortalama 16-18 saat çalışmaktan bahsediliyor..
  Kaçımız bu kadar emek veriyoruz ? Sanırım pek azımız..
  Eşgüdüm içinde çalışabildiğimizde ve egolarımızı bir kenara bırakıp gerçekten güç birliği yapmayı başarabildiğimizde, bahsettiğiniz sorunlar ve benzerlerini de aşmış olacağız..Umarım bu evreyi kısa zamada atlatırız.

  Cevapla

Yorum Yap

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir