5 Mart Bochum ProgramıPaylaşın!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Genel Başkanımızın programı kapsamında Almanya’nın Bochum kentinde, Göçün 50. yılı dolayısıyla düzenlenen Emek Şenliği’ne katılmak üzere yarın Bochum’a gidiyor.

Göçün 50. yılı kutlamalarında Türk ve Alman sosyal demokrat liderler,  SPD Genel Başkanı Sigmar Gabriel, DGB Başkanı Michael Sommer ve DİSK Başkanı Süleyman Çelebi Bochum’da biraraya geleceklerdir.  

3 bin 600 kişilik Bochum stadında yapılacak sözkonusu etkinliğe sanatçılar, Onur Akın ve Sabahat Akkiraz da katılacak.

Saygılarımızla,

Print Friendly, PDF & Email

Paylaşın!

1 cevap
  1. NURİ ÖZKUL
    NURİ ÖZKUL says:

    DİLE KOLAY 50 YIL GEÇMİŞ KİMBİLİR DUYGU DÜNYALARINDA VE BENLİKLERİNDE NE TRAVMALAR YAŞAMIŞTIR GURBETÇİLERİMİZ. BENDE GİTTİĞİMDE GÖRDÜM YABAN ELLERDE BİZDEN FAZLA MEMLEKET TELEVİZYONLARINI İZLİYORLAR,DÖNSEK BİZEDE EKMEK ÇIKARMI UMUTLARINI HİÇ YİTİRMRMİŞLER,NEREDEYSE EKRANIN İÇİNE GİRECEKLER. İSLAMCI DERNEKLERİN HİÇ UNUTMADIĞI AMA DEVLETİMİZİN DÖVİZ DAR BOĞAZLARINDA AKLINA GELEN GURBETÇİLERİMİZ,YABAN ELLERİNDE BEDENİNİZDE BIRAKTIĞI SEKELLERİN FARKINDAYIZ. CHP SİZLERE HER ZAMN TİCARİ DEĞİL,İNSANİ PENCEREN BAKMIŞTIR VE BAKMAYA DEVAM EDECEKTİR. BURADA BİR ÖNERİMİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM GURBETÇİLERİMİZİN HAK ETMEDİKLERİ BU 50 YILLIK İHMAL CHP İKTİDARINDA SADECE SİZLER İÇİN BİR BAKANLIK OLARAK TELAFİ EDİLECEKTİR.

    Cevapla

Yorum Yap

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir