Fenerbahçe Başkan Yardımcısı Ali Koç başkanlığındaki heyet Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Adalete Fener Yak” kampanyası çerçevesinde kendisini ziyaret eden Fenerbahçeli yetkililerle görüştü.

ismail

Fenerbahçe Başkan Yardımcısı Ali Koç,kampanyada toplanan imzaları dosyalar halinde Kılıçdaroğlu’na verirken; “Fenerbahçe olarak sizden özel bir beklentimiz yok. Çünkü başta siz Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP elinden gelen tüm gayreti bizim için gerek TBMM’de gerekse kamuoyunda gösterdi. Bunun için size şükran borçluyuz. Haklı olduğumuza inanıyoruz. Bunu da tüm topluma anlatmaya çalışıyoruz. “change.org” da başlattığımız kampanya dünya çapında sekizinci sıraya yükseldi. Bunu sizin de dikkatinize sunmak için ziyarete geldik. Kabulünüz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Fenerbahçe yöneticilerin ziyaretine Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran ve Erdoğan Toprak da katıldı. Umut Oran ziyaretle ilgili, “Özellikle Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na yönelik hassasiyet gösterilmesini de rica ettim, İnanıyorum ki, Ali İsmail Korkmaz’ın hatırasını bu şekilde yaşatmak ve Vakfa destek vermek, Türkiye’nin de kalbini kazanacaktır.” tweeti attı.(BEE)

http://www.sansursuzhaber.com/adalete-fener-yak-chpde-368759h.htm

Print Friendly, PDF & Email