CHP Karaman’da tarihin en büyük seçim çalışmalarından birini yapıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman’ı AK Partiden almak için büyük bir şekilde çalışmalarına hız veriyor. Diğer partiler adaylarını bile açıklamadan CHP’nin adayı Merih Ünver gece gündüz evleri ziyaret ederek kadınlardan büyük bir destek topluyor.

Merih Ünver’in bu çalışma gayreti Karaman teşkilatını ve CHP Genel Merkezinin de iştahını açtı. CHP Genel Merkezinde sözü dinlenen Karaman İl Başkanı Ahmet Ertuğrul’da bütün imkanları Merih Ünver’in hizmetine sunuyor. CHP Genel Başkanı ve Genel Başkan yardımcılarını defalarca Karaman’a getirte bilen Ahmet Ertuğrul bir kez daha Kemal Kılıçdaroğlu’yla büyük bir rüzgar estirmeye çalışıyor.

CHP Karaman Belediye Başkan adayı, İlçe ve Belde Başkan adaylarının tanıtımını yapmak için bu Cuma günü saat:13.00’de Kazım Karabekir Spor Salonunda büyük bir aday tanıtım programı düzenleyecek olan Karaman İl teşkilatı CHP’nin ağır toplarını da ağırlayacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan yardımcıları Gürsel Tekin ve Umut Oran, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve Mersin Belediye Başkanı Macit Özcan Cuma günü Karaman’da olacaklar.

CHP Karaman İl Başkanı Ahmet Ertuğrul, bütün Karaman’lıları davet etmek için şunları söyledi; ” Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı günden bu yana Ülkemizin ve Halkımızın kalkınması için Anadolu’nun dört bir tarafında sanayi merkezleri kuran, Modern Dünyanın tüm imkanlarını kullanmak için kalkınmaya ağırlık veren Cumhuriyet Halk Partisi tarihinin en büyük şahlanmasından birini gerçekleştirecektir. Usulsüzlüklerin ve haksızlıkların yaşandığı bu günlerde tekrar güçlü ve demokratik bir Türkiye için bütün Karaman’lı kardeşlerimi CHP çatısı altında buluşmaya davet ediyorum. Onun için Genel Başkanımız başta olmak üzere yardımcıları  ve büyük şehir belediye başkanlarının da katılacağı aday tanıtım programına bütün yuttaşlarımızı davet ediyorum. Daha modern ve kalkınan Karaman için Cuma günü saat: 13.00’de Kazım Karabekir Kapalı spor salonunda buluşmaya davet ediyorum.”

http://www.karamaninsesi.com/siyaset/chp-karamana-cikarma-yapiyor-h9091.html

Print Friendly, PDF & Email