18-20 Şubat Van ProgramıPaylaşın!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Umut Oran, ikincisi gerçekleştirilecek olan, Siyasette Başarı Stratejisi çalışmaları toplantısı için yarın Van’a gidiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi, ilkini İstanbul’da düzenlediği Siyasette Başarı Stratejisi çalışmaları serisinin ikincisini, 18-20 Şubat 2011 tarihleri arasında, VAN’da geniş katılımlı ve üç gün sürecek bir toplantıyla gerçekleştirmeye karar vermiştir. Toplantının amacı, etnik kimlik ve dini inancın istismar edilmediği bireysel özgürlüklere dayalı ‘Üçüncü Yol’un bulunması ve birlikte mutlu bir gelecek için ortak akıl üretilmesidir. Toplantıda Doğu ve Güneydoğu’da ülke ve yerel siyasetle ilgili iddia sahipleri; sivil toplum temsilcileri, işadamları, esnaflar, akademisyenler ve siyasetçiler konuyu tüm boyutlarıyla değerlendirme fırsatını bulacaklardır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da, görüş ve düşüncelerin şekillenme sürecine aktif katkı yapmak üzere, CHP yönetiminde görev alan arkadaşlarıyla toplantıda yer alacaktır.

Toplantı Yeri   : Merit Şahmeran Oteli / VAN
Başlangıç        : 18 Şubat 2011 Saat 18:00
Bitiş                  : 20 Şubat 2011 Saat 12:00

Print Friendly, PDF & Email

Paylaşın!

2 yorumlar
 1. Yadigâr DÜNDAR
  Yadigâr DÜNDAR says:

  Bölgeyi daha iyi anlamak ve kalkınma konusunda çözüm üretmek adına, verimli bir toplantı diye düşünüyorum. İşin özgürlükler kısmına gelince, hepimizin ortak paydası “TÜRKİYE CUMHURİYETİ YURTTAŞI” olmamızdır. İstanbul’dakiyle Van’dakinin ayrımı yoktur ancak varmış senaryoları eşliğinde yorumlanmaktadır. Yani yolun numarası bellidir.

  1930’larda “ULUSAL” bakış açısıyla hareket aden bir TÜRKİYE, bugün yani 2011’de hâlâ “etnik” ve “dini” açıdan konuya yaklaşıyorsa oyun başkadır…

  ADD temsilcisi de toplantıda var mı?, merak ettim.

  Dilerim bu gerçekler doğrultusunda, verimli bir toplantı yaşanır…

  Kolay gelsin…

  Cevapla
 2. NURİ ÖZKUL
  NURİ ÖZKUL says:

  BİRKAÇ YILDIR SİZİN VE GENEL BAŞKANIMIZIN İNSAN ÜSTÜ BİR GAYRETLE ÇALIŞMALARINIZI İZLİYORUM VE BU ÇALIŞMALARINIZDAKİ TESPİT VE ÖNERİLERİNİZİDE DEĞERLENDİRİYORUM ÇOK YERİNDE GÖRÜŞLER. CHP’Nİ HER DÖNEMDE ELEŞTİREBİLME ÖZĞÜRLÜĞÜYLE AKŞAM OTURUP KONUŞAN VEYA İKİ SATIR YAZIYLA CHP’Yİ NEYİ NASIL YAPACAĞINI SÖYLEMİYOR DİYE TIKSIRINCAYA KADAR ELEŞTİRENLER..OKUMA VE ANLAMA ÖZÜRLÜ DEĞİLLERSE ,VİCDANLARI NASIRLAŞMIŞ OLABİLİR.İKTİDARIN ÇALIŞKANLIĞI KENDİNE. YA SİZİNKİ.. ÖYLEYSE BU ÖZVERİ NİYE?GERÇEK FARK BU İKEN BU HAKSIZLIK NİYE.TANRI YARDIMCIMIZ OLSUN .SEVGİLERİMLE

  Cevapla

Yorum Yap

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir