Umut Oran, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan’a seçim çalışmaları kapsamında destek vermek için 14 Mart 2009 Cumartesi günü Bolu’daydı.
Bolu Sümer ve Tepecik Mahallelerini gezerek esnafları ziyaret eden CHP Belediye Başkan adayı Tanju Özcan’a eşlik eden Umut Oran;  “Şunu yakından takip ediyorum ki Sayın Tanju Özcan çok başarılı bir şekilde seçim çalışmalarına devam ediyor. Sahici, samimi bir şekilde gerçekten ben Bolu halkının gönlünü aldığını görüyorum. Bolu’nun bir değişime ihtiyacı var. Son 7 yıla baktığımızda genel seçimde, son 5 yılda yerel seçimde iktidarın Bolu’ya uğramadığını ilimizde iş sorunu, aş sorunu ve sosyal barış sorunu olduğunu görüyorum.

Ben Tanju Özcan’la Bolu’da yeni bir sayfanın açılacağına, ilimize barışın, kardeşliğin, dostluğun tekrardan geleceğini düşünüyorum. Tanju Özcan’a başarılar diliyorum ve yaptığı çalışmaları başarılı buluyorum” dedi. Daha sonra Paşaköylülerle bir araya gelen Umut Oran burada yaptığı konuşmanın ardından Mengen’e geçti.
Mengen Belediye Başkanı Sn.Yurdakul Eröz’ü ziyaretinin ardından,  CHP Mengen İlçe Yönetimi ve partililerle bir araya geldi. Mengen’den sonra Yeniçağa geçen Oran, burada da CHP İlçe Yönetimi ve partililerle buluşup, ilçenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Print Friendly, PDF & Email